Archiwum 2018/2019

************************

W środę 5 czerwca w SP 14 odbyła się gala rozdania nagród w konkursie matematycznym Liga Zadaniowa organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Urząd Miasta Torunia i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Uczniowie Katolika zajęli w kategorii klas VI :
Łukasz Kopczyński – II miejsce
Mikołaj Steppa – III miejsce
Kacper Kłos – wyróżnienie
Chłopcy na gali nie byli obecni, ponieważ w tym są na wycieczce. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Hanna Madajewska.

************************

1 czerwca 2019 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym konkursie gramatycznym „Na zawiłości języka najlepsza gramatyka”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 11. Dziewczęta spisały się na medal, ponieważ rozwiązały skomplikowaną krzyżówkę gramatyczną i wszystkie zajęły miejsca na podium! W kategorii klas V: Antonina Antczak zajęła II miejsce, Jagoda Kremska – III miejsce. Z klasy VI Anna Celanowicz zdobyła II miejsce, a Inga Drzażdżewska – III miejsce. Aleksandra Rydz z klasy VII zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!!

************************

Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze trzy miejsca w międzyszkolnym konkursie czytania po angielsku Let’s Read in English, który odbył się w SP 9 w czwartek 30 maja. Uczniów przygotowywała p. Monika Szymczak.

Antonina Zaleta zdobyła I miejsce
Wojciech Stawoski zdobył II miejsce
Milena Jędrzejczak zdobyła III miejsce

Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!

************************

Uczniowie klasy V: Milena Jędrzejczak, Michalina Kubiak i Stanisław Sibora wzięli udział 
w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym. Konkurs składał się dwóch etapów. W pierwszym należało rozwiązać test, który dotyczył pytań z „Mitologii” Jana Parandowskiego. Osoby, które zdobyły przynajmniej 20 punktów przechodziły do następnego etapu. Musiały one zaprezentować wybrany przez siebie mit. Milena Jędrzejczak zajęła III miejsce! Michalinie i Stasiowi zabrakło niewielu punktów, aby dostać się do drugiej części konkursu. Serdecznie gratulujemy Milenie oraz wszystkim przystępującym do tego niezwykle trudnego konkursu!!! Brawa za odwagę!!! 

 

************************

W Szkole Podstawowej nr 9 odbył się konkurs geograficzny „Wędrujemy po krainach Polski”. Składał się on z dwóch części. Najpierw drużynowo, trzeba było zrobić makietę z surowców wtórnych oraz stosownie ją opisać. Tematem tej pracy była wybrana kraina geograficzna Polski. Za tę pracę nasi uczniowie, w składzie: Antonina Zaleta, Milena Jędrzejczak, Mikołaj Steppa, Bartłomiej Steppa oraz Marcin Steppa zajęli pierwsze miejsce. Następnie uczniowie, indywidualnie pisali test. Spośród wszystkich uczestników konkursu Mikołaj Steppa zdobył najwyższą ilość punktów i zajął pierwsze miejsce. Antosia i Milena drugie a na trzecim miejscu był Marcin Steppa. Uczniów przygotowała p. Justyna Ceglarska. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

 ************************

]

W piątek, 10 maja, Mikołaj Steppa, uczeń kl. VI, zajął III miejsce podczas finału konkursu „Tu jest Polska”, który po raz osiemnasty był organizowany przez Szkołę Podstawową w Janikowie. W rywalizacji brali uczniowie klas piątych i szóstych powiatu inowrocławskiego, których zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytania testowe z historii Kujaw. Mikołaj w mistrzowski sposób rozwiązał test i zdobył wysoką III lokatę. Gratulujemy sukcesu!

 ************************

W sobotę, 6 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla uczniów klas V i VI. Uczennice klasy V – Milena Jędrzejczak, Antonina Olejnik oraz Natalia Tworkowska zajęły ex aequo II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 ************************

Jesteśmy najlepsi w województwie! W czwartek, 4 kwietnia, po emocjonującej dogrywce, uczniowie naszej szkoły: Lena Matuszak (kl.IV b), Julia Młodzikowska (kl.I), Wojciech Stawoski (kl.IV a) zajęli pierwsze miejsce w etapie wojewódzkim konkursu czytelniczego Wielka Liga Czytelnicza. Konkurs odbył się w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Nasi uczniowie będą reprezentowali województwo kujawsko-pomorskie w etapie ogólnopolskim w Katowicach. Gratulujemy sukcesu!

 ************************

W środę, 3 kwietnia w Siedlcach odbył się finał XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej o św. Maksymilianie Kolbe. W olimpiadzie wziął udział uczeń naszej szkoły – Mikołaj Steppa z klasy VI – który został finalistą tej olimpiady. Z całego kraju wzięło udział 71 uczestników, a Mikołaj zdobył 29 pkt, co dało mu 8 wynik i 33 lokatę. Do tytułu laureata zabrakło 6 pkt. Do olimpiady ucznia przygotowywał ks. Bartłomiej Blat. Gratulujemy sukcesu!

 ************************

 

W poniedziałek, 1 kwietnia, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu odbył się XVIII Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Patronat objął Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego, pan Piotr Całbecki. Uczeń klasy VIII, Mateusz Pietrzak, zajął I miejsce i został laureatem tego konkursu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się sobotę, 6 kwietnia, w gmachu II LO. Gratulujemy sukcesu!

 ************************

W dniu 04.04 nasi uczniowie w składzie: Agnieszka Ler -kl.II, Zuzanna Prątnicka – KL.II oraz Oliwier Dymowski – kl.III wzięli udział w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „English Zone” w SP nr 16 i zajęli I miejsce!

Całej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 **************************

 
W sobotę, 16 marca 2019 r. w Podstawowej Szkole Integracyjnej w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas III i IV. Brało w nim udział aż 45 uczestników z Inowrocławia i okolic. Z radością informujemy, że uczniowie z klasy IV b Weronika Jankowska zajęła drugie, a Lena Matuszak trzecie miejsce w tym konkursie. Uczniów przygotowała p. Justyna Ceglarska. Gratulujemy!

 **************************

W czwartek 28 lutego w I LO w Inowrocławiu odbył się diecezjalny etap dla szkół podstawowych i gimnazjalnych XIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o. św Maksymilianie. Uczeń naszej szkoły Mikołaj Steppa zajął I miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 3 kwietnia w Siedlcach. Za udział w finale Mikołaj ma już tytuł finalisty olimpiady, teraz będzie walczył o jeden z pięciu tytułów laureata. Mikołaj jest uczniem klasy VI, a do konkursu przygotowywał go ks. Bartłomiej Blat.

 **************************

19 lutego 2019 r. w Bydgoszczy odbył się ostatni, wojewódzki etap kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z geografii. Przystąpiło do niego tylko 29. uczniów ze szkół podstawowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Uczeń naszej szkoły – Mikołaj Steppa, z klasy VI – zdobył tytuł finalisty! Mikołaja przygotowywała p. Justyna Ceglarska. Serdecznie gratulujemy!

 **************************

W minioną sobotę, 9 lutego 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 2 w Inowrocławiu odbył się, już po raz piętnasty,  konkurs dla klas trzecich, dotyczący wiedzy o naszym mieście i okolicach.

Szkołę reprezentowali dwaj uczniowie klasy III : Karol Tworkowski i Oliwier Dymowski.Startowało w sumie 7 zespołów z inowrocławskich podstawówek. Uczniowie musieli wykazać się znajomością historii  naszego miasta, umiejętnością rozmieszczenia ważniejszych pomników, kościołów, a także wiedzą o najrozmaitszych ciekawostkach związanych z Inowrocławiem.     

Uczestnicy rozwiązywali quizy, krzyżówki, rozsypanki wyrazowe, wskazywali odpowiedzi prawdziwe i fałszywe, opisywali wskazane  na ilustracjach miejsca Inowrocławia.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zespół z Katolickiej Szkoły Podstawowej zajął zaszczytne I miejsce. Brawa dla chłopców. Wychowawca, rodzice, uczniowie klasy III i z pewnością cała szkolna społeczność są  z Was dumni !!! Życzymy dalszych sukcesów.

                                                                               Joanna Szypura

 **************************

15 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Misyjny dla kl. VII-VIII pn. „Podróże przez kontynenty – Azja”. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów tematyką geograficzną i misyjną kontynentu azjatyckiego. Miło nam poinformować, że reprezentujący naszą szkołę Marcin Steppa zajął drugie, a Bartłomiej Steppa trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

**************************

Wyróżnienia dla Mikołaja Steppy.

Mikołaj Steppa – uczeń klasy VI – otrzymał wyróżnienie w Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym z okazji Roku Świętego Stanisława Kostki. Postacie, miejsca, wydarzenia w życiu św. Stanisława Kostki. Mikołaj otrzymał to wyróżnienie w kategorii: klasy IV-VI szkół podstawowych. GRATULUJEMY!

**************************

W sobotę 15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas 1-3.  Z  przyjemnością informujemy, że nasze  uczennice: Agnieszka Ler i Amelia Wilińska wyśpiewały I miejsca, a Hanna Siemianowska II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

**************************

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1 – Weronika Urbańska zdobyła WYRÓŻNIENIE  w konkursie plastycznym  pt:. „Bezpieczne ciepło w Twoim domu”, który zorganizowany był dla Szkół Podstawowych w Inowrocławiu. Wręczenie nagród odbyło się dnia 06 grudnia 2018 roku na inowrocławskim Rynku. Gratulujemy!!!

**************************

20 października w Szkole Podstawowej nr 16 odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Religijnej. Agnieszka Ler z klasy 2 zajęła III miejsce, a Lena Celanowicz z klasy 4 zdobyła II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały jeszcze 2 uczennice – Malwina Kujawa – Myśliwiec (klasa 2) oraz Anna Celanowicz z klasy 6.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom! Byłyście świetne!😊😊😊😊😊

 O konkursie można również przeczytać w lokalnych mediach:http://ki24.info/pl/14_kultura/10717_w_szesnastce_recytowali_poezj_i_proz_religijn.html

************************************

DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY DLA KSP
– 1 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE!

W kwietniu uczniowie klas trzecich naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem. 
Informujemy, że wykazali się bardzo wysokim poziomem wiadomości i umiejętności i uplasowali się
na I miejscu w województwie kujawsko-pomorskim 

************************************
W maju odbył się Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny dla klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kowalska, Amelia Micek oraz Antoni Guba. Informujemy, że uczennice klasy 3 B zajęły ex aequo III miejsce! Gratulujemy!

************************************

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy II: Karol Tworkowski oraz Oliwier Dymowskiuzyskali wynik BARDZO DOBRY w swojej kategorii w Międzynarodowym Konkursie KANGURMATEMATYCZNY. Uczestniczyli  oni w gali rozdania nagród w Bydgoszczy.  Wyróżnienia w tym konkursie zdobyli natomiast: Nikodem Burzak – kl. II, Lena Matuszak – kl. III b oraz Maksymilian Marciniak – kl. III b.  Serdecznie gratulujemy!!!

************************************
Informujemy, że film klasy III B zdobył WYRÓŻNIENIE w konkursie ogólnopolskiego programu Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu.

************************************
Jakub Dzioba, Jan Niemczyk oraz Lena Matuszak otrzymali wyróżnienia
w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego.
Serdecznie gratulujemy!
 
 
 
 ********************************
Marcin Steppa z klasy VI  został finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla Uczniów Szkół Podstawowych. Finał odbył się 12 maja 2018 r. w Zespole Szkół nr 7  w Bydgoszczy. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych. Dziękujemy za godne reprezentowanie Katolickiej Szkoły Podstawowej.
 
********************************

28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszobranie”.

14 maja odbyło się rozdanie nagród zwycięzcom.  W konkursie wzięło udział 21 uczestników z klas I- III z inowrocławskich szkół podstawowych.  
Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zajęły wysokie pozycje: I miejsce – Agnieszka Ler (kl. I), III miejsce Amelia Wilińska (kl. II), II miejsce – Lena Celanowicz (kl. IIIB).  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
********************************
14 kwietnia w SP 11 w Inowrocławiu odbył się międzyszkolny konkurs historyczny POLSKA PIASTÓW przeznaczony dla dzieci z klas IV i V. W konkursie wzięło udział 45 uczniów z inowrocławskich podstawówek Nasza szkołę reprezentowało troje czwartoklasistów i troje piątoklasistów. Miło nam poinformować, iż MIKOŁAJ STEPPA  z klasy V zajął 2 miejsce, a ŁUKASZ KOPCZYŃSKI otrzymał wyróżnienie.

********************************

Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Gnieźnie odbyło się podsumowanie Archidiecezjalnego Konkursu z okazji 600-lecia Prymasostwa w Polsce.
Z radością informujemy, że w kategorii szkół podstawowych drugie miejsce zajął Marcin Steppa, uczeń szóstej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy oraz gratulacje z rąk Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Metropolity Gnieźnieńskiego i Prymasa Polski.

********************************

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że trójka naszych uczniów jako zespół zajął zaszczytne pierwsze miejsce!!! Chłopców ten sukces bardzo uskrzydlił i ucieszył…..

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzowym „Na zdrowie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Inowrocławiu. Konkurs obejmował zagadnienia związane ze zdrowiem, począwszy od zdrowego żywienia, przez zdrowy tryb życia, a na ratowaniu zdrowia i życia skończywszy. Zadania konkursowe kształtowały u dzieci  umiejętność twórczej pracy grupowej połączonej z  rywalizacją międzyszkolną,  a zadania miały formę rebusów, krzyżówek, zagadek, testów wyboru. W konkursie startowało 6 drużyn z klas drugich różnych inowrocławskich szkół. Katolicką Szkołę Podstawową reprezentowali: Nikodem Burzak, Oliwier Dymowski i Karol Tworkowski z klasy II.

Cóż więcej dodać – my cieszymy się razem z nimi!!!

**********************************

Uczniowie klasy IIIb Maciej Kaszuba oraz Lena Matuszak otrzymali wyróżnienia w konkursie języka angielskiego LET’S SPEAK AND READ TOGETHER organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Inowrocławiu.

******************************************

Uczennica klasy 3B Blanka Kaczmarek zdobyła II miejsce
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY”

***************************************

SREBRO MŁODYCH PIŁKARZY

W piątek 23.03.2018r.w Jaksicach odbył się turniej halowej piłki nożnej, w którym uczestniczyli piłkarze z KSP. Brało  w nim udział sześć zespołów: z Turzan, Orłowa, Tupadeł, Jaksic i Góry.

Nasza drużyna w grupie pokonała 4:0 Orłowo i 1:0 gospodarza imprezy – Jaksice.  W półfinale nasi chłopcy wygrali 1:0 z Tupadłami. W finale po emocjonującym spotkaniu ulegli zespołowi z Turzan 2:1.

W naszej reprezentacji grali: Jan Piotrowski, Jan Niemczyk, Jakub Dzioba, Jakub i Mateusz Morzydusza, Robert Topolewski  oraz kapitan zespołu Kacper Krusiński.

 

********************************************

W sobotę 3 lutego uczniowie klas trzecich w składzie: Amelia Micek, Lena Matuszak i Wojciech Stawoski,  jako drużyna wzięli udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Regionalnym – INOWROCŁAW I OKOLICE.   Zdobyli WYRÓŻNIENIE!

Gratulujemy rozległej wiedzy o naszym mieście!!!

  

********************************************

Z przyjemnością informujemy, że uczennice z klasy 1 w konkursie plastycznym „Anielskie święta” zorganizowanym przez klub KSM „Rondo” zajęły wysokie miejsca:

  • Nadia Zaborowska – I miejsce,
  • Agnieszka Ler- IIImiejsce,
  • Malwina Kujawa-Myśliwiec – wyróżnienie.  

Wyróżniona została również Amelia Micek z klasy 3 B w międzyszkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Inowrocławiu pt.:  „KOCHAJ DZIECI NIE PAL ŚMIECI”

 

**************************************

Z przyjemnością informujemy, że troje  uczniów klasy 3b zostało laureatami MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU O TEMATYCE ANTYNIKOTYNOWEJ organizowanego przez Integracyjną  Szkołę Podstawową w Inowrocławiu.  Wykonali kartkę do palacza i wymyślili hasło, które ma przekonać osoby z nałogiem do rzucenia palenia. 

Lena Matuszak zdobyła I miejsce, a bracia Mateusz i Jakub Morzydusza zajęli III miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

*****************************************************************

W sobotę 21 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej. Katolicką Szkołę Podstawową reprezentowali:
klasy 1-3: Lena Celanowicz, Wojciech Stawoski;
klasy 4-6: Amma Celanowicz, Natalia Talma.
Łącznie wystąpiło 35 uczestników. Jury oceniało w dwóch kategoriach wiekowych.
Wystąpienia wszystkich uczestników były na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy reprezentanci z naszej szkoły wywalczyli nagrody. Lena Celanowicz zajęła 2 miejsce, natomiast Wojciech Stwoski, Natalia Talma oraz Anna Celanowicz zdobyli wyróżnienia. Gratulujemy!

 

****************************************************************

 

Z przyjemnością informujemy, że Nadia Kasprzak- uczennica klasy 3b KSP została laureatkąquizu „Bezpieczna droga do szkoły z poradami Polfinka” przeznaczonego dla uczniów klas I-III powiatu inowrocławskiego. Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu. Gratulujemy!!!

  

*********************************************************************

20 października po odmówieniu dziesiątki Różańca Świętego rozstrzygnięty został konkurs szkolny „Mój różaniec” zorganizowany przez świetlicę szkolną. I miejsce zajął Jakub Frątczak z klasy III B, II miejsce zajęła Agnieszka Ler z klasy I, III miejsce Zajęła Zuzanna Prątnicka z klasy I, a wyróżnienie przyznano Agacie Dudek również z klasy I. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy!!!

*******************************************************************************

Najlepsza w mieście!!!

W dniu 26 stycznia 2015 roku w Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu odbyło się podsumowanie ewaluacji zewnętrznej i uroczyste wręczenie raportu. W uroczystości wzięli udział liczni i zacni goście: arcybiskup Wojciech Polak – Prymas Polski, Anna Łukaszewska – Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty, Beata Wasilewska, Wojciech Gliwiński – starsi wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, ks. Piotr Halczuk – przewodniczący Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Gnieźnieńskiej, ks. Maciej Lisiecki – były dyrektor szkoły, ks. dziekan kanonik  Paweł Kowalski, zastępca prezydenta Inowrocławia – Wojciech Piniewski, Magdalena Kaiser – naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu, dyrektorzy zaprzyjaźnionych przedszkoli, partnerzy i przyjaciele szkoły oraz rodzice i uczniowie. Badaniu, w ramach ewaluacji, podlegały trzy obszary pracy szkoły:

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej,

Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji,

Szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

Uzyskane wyniki bardzo wysokie (poziom „A”) świadczą o doskonałej realizacji wszystkich wymagań.

Ewaluatorzy szczególnie wysoko ocenili warunki, jakie szkoła stwarza każdemu uczniowi, aby czuł się w niej przyjaźnie i bezpiecznie. Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty przekazała raport z ewaluacji na ręce ks. arcybiskupa Wojciecha Polaka oraz dyrektora ks. Jana Maćkowiaka i wicedyrektor Magdaleny Szewczykowskiej. Pani Kurator w swoim wystąpieniu pogratulowała szkole sukcesów, wysokich wyników kształcenia, uczniom wielu zainteresowań i talentów i podkreśliła, że jest wspaniałą wizytówką województwa kujawsko – pomorskiego. Potwierdzeniem wysokiej jakości pracy szkoły był przygotowany przez nauczycieli i uczniów program artystyczny. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty zdobyte na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Można było obejrzeć „Czerwonego Kapturka” w wersji angielskiej, zobaczyć pokaz tańca oraz posłuchać zespołów wokalno – instrumentalnych.

Wielu uczniów naszej szkoły bierze udział w licznych konkursach, zawodach i olimpiadach. Mamy powód do dumy, gdyż liczne grono zdobywa laury zwycięstwa i wspina się wysoko w wielu dziedzinach.