W minioną niedzielę uczniowie klasy 8 spotkali się na swoim nieoficjalnym pożegnaniu szkoły. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu przed zakończeniem ośmiu lat nauki. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego posiłku, wielu zabaw i integracyjnych aktywności, w których uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Atmosfera była pełna radości, śmiechu i wzajemnej życzliwości.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. To było wyjątkowe popołudnie, które na długo pozostanie w naszej pamięci!