Ależ to był dzień! ☀️😊 Śmiech, zabawa i mnóstwo pięknych wspomnień – tak pożegnaliśmy pierwszy etap naszej szkolnej przygody. Za nami trzy lata pełne nauki, nowych doświadczeń, przyjaźni i wspólnie spędzonych chwil. Drodzy Trzecioklasiści, gratulujemy Wam wszystkich sukcesów i życzymy, aby kolejny etap edukacji przyniósł Wam jeszcze więcej radości, odwagi i spełnionych marzeń. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, wakacyjne przygody i beztroskie chwile! 🌞🏖️
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych uśmiechu wakacji!