Pożegnalny mecz klasy 8

Dzisiaj odbył się mecz pożegnalny klasy 8. Uczniowie rozegrali spotkanie z tzw. resztą świata – reprezentacją złożoną z uczniów klasy 6 i 7. Pojedynek zakończył się wygraną młodszych kolegów. To było piękne spotkanie. Chłopcy zostawili serce na boisku, a walka była wyrównana do samego końca.

Wynik 4:3
Bramki:
Alan Spryszyński ⚽️⚽️
Aleksander Madej ⚽️⚽️
Jan Jankowski ⚽️⚽️⚽️
Sędziowie: pan Andrzej, pan Tomasz.