Dzisiaj odbył się mecz pożegnalny klasy 8. Uczniowie rozegrali spotkanie z tzw. resztą świata – reprezentacją złożoną z uczniów klasy 6 i 7. Pojedynek zakończył się wygraną młodszych kolegów. To było piękne spotkanie. Chłopcy zostawili serce na boisku, a walka była wyrównana do samego końca.
Wynik 4:3
Bramki:
Alan Spryszyński 

Aleksander Madej 

Jan Jankowski 


Sędziowie: pan Andrzej, pan Tomasz.