Dzień Dziecka

Tradycyjnie, 1 czerwca, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pani wicedyrektor, mgr Magdalena Szewczykowska, złożyła życzenia wszystkim uczniom i zaprosiła na Pokaz Talentów.
25 zdolnych uczniów zaprezentowało nam swoje umiejętności: popisy wokalne, taneczne, gimnastyczne i inne. Każdy występ został nagrodzony. W Szkolnym Pokazie Talentów udział wzięli:
– z klas 1-3: Karol Tworkowski, Oliwia Konieczka, Nikodem Burzak, Wojciech Stawoski, Wiktoria i Patrycja Dąbrowskie, Karolina Kowal, Natalia Łukiewska, Blanka Kaczmarek, Zuzanna Kowalska, Weronika Jankowska, Lena Matuszak, Anna i Lena Celanowicz, Paweł Łukiewski, Nina Szklarska,
– z klas 4-6: Iwo Stolarczyk, Łukasz Kopczyński, Oliwia Piotrowska, Bogna Szwarc, Nadia Szubarga, Antonina Mądrzyńska, Nicola Pruszak, Jagoda Kamelska i Mikołaj Trzebuchowski.

Należy dodać, że poziom artystyczny uczestników był bardzo wysoki. Wszyscy zaprezentowali się z najlepszej strony.
Kolejnym punktem obchodów były konkurencje sportowe. Młodsi uczniowie bawili się na stanowiskach sportowych, wykonując: slalom na hulajnodze, rzuty woreczkami do celu, skoki na trampolinie i kręcenie hula-hoopami. Następnie malowali kredą, na chodniku, swoje dziecięce marzenia.
Uczniowie klas 4-6 i Gimnazjum Katolickiego wzięli udział
w sprawnościowych wyścigach rzędów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale towarzyszyła jej wspaniała zabawa. W tym roku zwycięstwo odnieśli uczniowie klasy 6. Brawa należą się również wszystkim zespołom klasowym, sędziom i kibicom. Tego samego dnia odbyły się również mecze piłkarskie. Pierwszy – uczniów klas 3 z uczniami klas 4 i 5, zakończony remisem 2:2. Drugi – uczniów klas 6 z uczniami gimnazjum. W zaciętym pojedynku lepsi okazali się gimnazjaliści, z wynikiem 2:1. Możliwość rewanżu już za rok!

Więcej zdjęć i filmki z Pokazu Talentów na Facebooku i portalu inianie.pl: http://inianie.pl/dzien-dziecka-w-katoliku/.