FESTYN RODZINNY

 31 maja godzinie 16.00 rozpoczął się FESTYN RODZINNY. Dyrektor szkoły – ks. Jan Maćkowiak powitał wszystkich uczestników, a następnie zaprosił na pokazy taneczne w wykonaniu naszych przedszkolaków oraz uczniów. Wywarły one niesamowite wrażenia na zgromadzonej widowni. Po występach odbył się wyścig rzędów uczniów i przedstawicieli rodziców, a wokół boiska przygotowane zostały stoiska z różnymi atrakcjami i pysznościami. Można było między innymi: spróbować swoich sił  w karaoke, malowaniu na folii; zrobić zdjęcie w fotobudce, podziwiać wystawę prac uczniowskich oraz skosztować smakołyków przygotowanych przez rodziców. Uwagę przyciągały nie tylko ciasta, babeczki, gofry, ale także miód z pasieki jednego z naszych uczniów oraz prażynki, które znikały w błyskawicznym tempie. Zbędne kalorie można było zgubić, ćwicząc aerobik i tańcząc „Belgijkę”. Festyn zakończył się po dwóch godzinach świetnej zabawy. Wszyscy będziemy wspominali ten dzień – pełen wrażeń i wspólnie spędzonych chwil!!! 😊😊😊