SUKCES UCZNIÓW Z KLASY II

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że trójka naszych uczniów jako zespół zajął zaszczytne pierwsze miejsce!!! Chłopców ten sukces bardzo uskrzydlił i ucieszył…..

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzowym „Na zdrowie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Inowrocławiu. Konkurs obejmował zagadnienia związane ze zdrowiem, począwszy od zdrowego żywienia, przez zdrowy tryb życia, a na ratowaniu zdrowia i życia skończywszy. Zadania konkursowe kształtowały u dzieci  umiejętność twórczej pracy grupowej połączonej z  rywalizacją międzyszkolną,  a zadania miały formę rebusów, krzyżówek, zagadek, testów wyboru. W konkursie startowało 6 drużyn z klas drugich różnych inowrocławskich szkół. Katolicką Szkołę Podstawową reprezentowali: Nikodem Burzak, Oliwier Dymowski i Karol Tworkowski z klasy II.

Cóż więcej dodać – my cieszymy się razem z nimi!!!