Klasy

Klasa I – mgr Ewa Marszałkowska

  1. Dudek Agata
  2. Dworek Wiktoria
  3. Kociszewski Franciszek
  4. Krysztofiak Filip
  5. Kujawa-Myśliwiec Malwina
  6. Kutrzuba Mikołaj
  7. Ler Agnieszka
  8. Lipiński Bartłomiej
  9. Martysz Nina
  10. Młodzikowski Aleksander
  11. Niemczyk Wiktor Jerzy
  12. Nowicka Zofia
  13. Prątnicka Zuzanna
  14. Wasiewicz Adam
  15. Zaborowska Nadia

Klasa II – mgr Joanna Szypura

  1. Burzak Nikodem
  2. Dymowski Olivier
  3. Gondek Bartłomiej
  4. Kiejkowska Zofia
  5. Konieczka Oliwia
  6. Łodygowska Antonina
  7. Łozowicz Maria
  8. Paczkowska Zuzanna
  9. Pasternak Patryk
  10. Smoroń Antoni
  11. Tworkowski Karol
  12. Wilińska Amelia

Klasa III a  – Kamila Lipińska

  1. Dąbrowska Patrycja
  2. Dąbrowska Wiktoria
  3. Głoziński Brajan
  4. Guba Antoni
  5. Kołodziejczyk Oliwier
  6. Kowal Karolina
  7. Łukiewska Natalia
  8. Meller Mateusz
  9. Przepiórkowski Oskar
  10. Rosińska Melania
  11. Stawoski Wojciech
  12. Szewczyk Oliwia
  13. Wiącek Wiktor

Klasa III b – mgr Anna Reimann

  1. Celanowicz Lena
  2. Dzioba Jakub
  3. Frątczak Jakub
  4. Jankowska Weronika
  5. Kaczmarek Blanka
  6. Kasprzak Nadia
  7. Kasprzak Natan
  8. Kaszuba Maciej
  9. Kowalska Zuzanna
  10. Marciniak Maksymilian
  11. Matuszak Lena
  12. Micek Amelia
  13. Morzydusza Jakub
  14. Morzydusza Mateusz
  15. Niemczyk Jan
  16. Piotrowski Jan
  17. Strzeboński Filip

Klasa IV – mgr Justyna Ceglarska

  1. Antczak Antonina
  2. Babij Paweł
  3. Fajfer Jan
  4. Gajecka Kornelia
  5. Grupa Julia
  6. Kiejkowski Jan
  7. Kremska Jagoda
  8. Krusiński Kacper
  9. Łukiewski Paweł
  10. Olejnik Antonina
  11. Olszewska Amelia
  12. Sibora Stanisław
  13. Szklarska Nina
  14. Talma Natalia
  15. Topolewski Robert
  16. Tworkowska Natalia
  17. Waszak Julia
  18. Wieczorek Piotr
  19. Kowalcze Nikola

Klasa V –  mgr Hanna Madajewska

  1. Celanowicz Anna Zofia
  2. Kłos Kacper
  3. Kopczyński Łukasz
  4. Marcinkowska Laura
  5. Madrzyńska Antonina
  6. Piotrowska Oliwia
  7. Steppa Mikołaj
  8. Szczepański Bartosz
  9. Szubarga Nadia
  10. Wasiewicz Aleksander

Klasa VI- mgr Andrzej Kortas

  1. Czołgoszewski Mikołaj
  2. Kociszewski Mateusz
  3. Rydz Aleksandra
  4. Steppa Bartłomiej
  5. Steppa Marcin
  6. Stężała Katarzyna
  7. Stolarczyk Iwo
  8. Talma Mateusz
  9. Woźniczka Michał

Klasa VII  – mgr Monika Szymczak

  1. Dąbrowska Kamila
  2. Jachacy Antoni
  3. Jaskółd Szymon
  4. Kamelska Jagoda
  5. Kowalcze Wanessa
  6. Kwaśniowska Anna
  7. Łodygowski Mikołaj
  8. Madajewski Jakub
  9. Paczkowska Kaja
  10. Pietrzak Mateusz
  11. Rusak Wojciech
  12. Rydlichowski Jakub
  13. Szypura Zuzanna
  14. Woźniak Jakub

Oddział 0 – mgr Adrianna Dzwoniarkiewicz

  1. Dymowska Victoria
  2. Fiutakiewicz Nadia
  3. Gapiński Rafał
  4. Głozińska Liliana
  5. Gołumski Michał
  6. Jaworska Nadia
  7. Kuropatwiński Dominik
  8. Łada Antoni
  9. Madej   Otylia
  10. Młodzikowska Julia
  11. Nijak   Michał
  12. Olejnik Jan
  13. Reimann   Roksana Anna
  14. Sibora Antonima
  15. Szymbor   Zofia
  16. Tęcza Julia
  17. Tokarska Zuzanna
  18. Wiktorowicz    Julia
  19. Wilińska Łucja
  20. Witkowska Aleksandra

Oddział przedszkolny – mgr Katarzyna Nowowiejska

  1. Błoch Kajetan
  2. Blige Gabriela
  3. Chiłka Franciszek Michał
  4. Dzwoniarkiewicz Ewelina
  5. Kaczorowska Julia
  6. Koczorowski Wiktor
  7. Kołodziejczyk      Alex
  8. Kujawa Jagoda
  9. Kuropatwiński Antoni
  10. Kuźma Maria
  11. Pietrzycka Martyna
  12. Przepiórkowska Anna
  13. Skrzypczyński Filip
  14. Szymbor   Kornelia
  15. Wawrzyniak Dawid
  16. Wiktorowicz  Alex