„Cud Bożego Narodzenia” – jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły

W czwartek (13.01.2022 r.) w kościele pw. świętej Jadwigi Królowej odbyły się szkolne jasełka. Ukazywały one obraz współczesnego człowieka, który nie dostrzega, że Bóg chce się narodzić w sercu każdej osoby.
Uczniowie dostarczyli niezapomnianych wrażeń, a wzruszeń w trakcie występu było co niemiara.
Dzieci z oddziałów: przedszkolnego i zerowego zaśpiewały kolędę „Przybieżeli do Betlejem”, wprowadzając wszystkich w klimat przedstawienia. Najmłodszych artystów do występu przygotowały: p. Magdalena Kolczyńska i p. Katarzyna Nowicka.
Jasełka opracowane zostały na podstawie autorskiego scenariusza p. Katarzyny Paradowskiej – polonistki naszej szkoły, a przepiękne tańce, cała oprawa muzyczna i choreografia są dziełem p. Doroty Gombińskiej – wychowawczyni klasy I oraz p. Joanny Siemianowskiej – wychowawczyni klasy II.