Uczniowie naszej szkoły stypendystami projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

         Milena Jędrzejczak z klasy VII oraz Mikołaj Steppa z klasy VIII w roku szkolnym 2020/2021 zostali stypendystami projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”.  

         W roku szkolnym 2019/2020  Milena zajęła  II miejsce w kategorii klas szóstych w konkursie przedmiotowym z matematyki – „Liga Zadaniowa” –  dla uczniów województwa kujawsko – pomorskiego oraz uzyskała bardzo wysokie wyniki w nauce.

         Z kolei Mikołaj został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii oraz Finalistą XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Uczeń zajął także III miejsce w kategorii klas siódmych w konkursie przedmiotowym z matematyki –  „Liga Zadaniowa” –  dla uczniów województwa kujawsko – pomorskiego i osiągnął bardzo wysokie wyniki w nauce. Opiekunami dydaktycznymi są: p. Justyna Ceglarska
i p. Hanna Madajewska.

       Uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy!