Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł. księdza Władysława Demskiego w Inowrocławiu
Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł. księdza Władysława Demskiego w Inowrocławiu

Ważne

Mówią o nas :)

Kampania w naszej szkole

Klasa I - mgr Joanna Szypura

  1. Burzak Nikodem
  2. Dymowski Olivier
  3. Gondek Bartłomiej
  4. Kiejkowska Zofia
  5. Konieczka Oliwia
  6. Łodygowska Antonina
  7. Łozowicz Maria
  8. Paczkowska Zuzanna
  9. Pasternak Patryk
  10. Tworkowski Karol
  11. Wilińska Amelia

Klasa II a  - Kamila Lipińska

  1. Dąbrowska Patrycja
  2. Dąbrowska Wiktoria
  3. Głoziński Brajan
  4. Guba Antoni
  5. Kiszka Mateusz
  6. Kołodziejczyk Oliwier
  7. Kowal Karolina
  8. Łukiewska Natalia
  9. Przepiórkowski Oskar
  10. Rosińska Melania
  11. Stawoski Wojciech
  12. Szewczyk Oliwia
  13. Wiącek Wiktor
  14. Mieczkowska Larysa

Klasa II b - mgr Anna Reimann

  1. Celanowicz Lena
  2. Dzioba Jakub
  3. Frątczak Jakub
  4. Jankowska Weronika
  5. Kaczmarek Blanka
  6. Kasprzak Nadia
  7. Kasprzak Natan
  8. Kaszuba Maciej
  9. Kowalska Zuzanna
  10. Marciniak Maksymilian
  11. Matuszak Lena
  12. Micek Amelia
  13. Morzydusza Jakub
  14. Morzydusza Mateusz
  15. Niemczyk Jan
  16. Piotrowski Jan
  17. Strzeboński Filip

 

Klasa III - mgr Ewa Marszałkowska

  1. Antczak Antonina
  2. Babij Paweł
  3. Fajfer Jan
  4. Gajecka Kornelia
  5. Grupa Julia
  6. Kiejkowski Jan
  7. Kremska Jagoda
  8. Krusiński Kacper
  9. Łukiewski Paweł
  10. Olejnik Antonina
  11. Olszewska Amelia
  12. Sibora Stanisław
  13. Szklarska Nina
  14. Talma Natalia
  15. Topolewski Robert
  16. Tworkowska Natalia
  17. Waszak Julia
  18. Wieczorek Piotr
  19. Kowalcze Nikola

Klasa IV -  mgr Hanna Madajewska

  1. Celanowicz Anna Zofia
  2. Kłos Kacper
  3. Kopczyński Łukasz
  4. Marcinkowska Laura
  5. Madrzyńska Antonina
  6. Piotrowska Oliwia
  7. Steppa Mikołaj
  8. Szczepański Bartosz
  9. Szubarga Nadia
  10. Wasiewicz Aleksander

Klasa V- mgr Andrzej Kortas

  1. Czołgoszewski Mikołaj
  2. Kociszewski Mateusz
  3. Rydz Aleksandra
  4. Steppa Bartłomiej
  5. Steppa Marcin
  6. Stężała Katarzyna
  7. Stolarczyk Iwo
  8. Talma Mateusz
  9. Woźniczka Michał

Klasa VI  - mgr Monika Szymczak

  1. Dąbrowska Kamila
  2. Jachacy Antoni
  3. Jaskółd Szymon
  4. Kamelska Jagoda
  5. Kwaśniowska Anna
  6. Łodygowski Mikołaj
  7. Madajewski Jakub
  8. Michalski Wiktor
  9. Paczkowska Kaja
  10. Pietrzak Mateusz
  11. Pruszak Nicola
  12. Rusak Wojciech
  13. Rydlichowski Jakub
  14. Stern Natalia
  15. Szwarc Bogna
  16. Szypura Zuzanna
  17. Trzebuchowski Mikołaj
  18. Woźniak Jakub